Zmiana nazwy po zmianie kanału dystrybucji

Zakłady Bukmacherskie Fortuna zdecydowały się na rebranding. Ogłoszona została zmiana nazwy. Nowa nazwa jest rozszerzona o zapis nazwy domeny internetowej efortuna.pl. Dla klientów i otoczenia firmy to czytelny komunikat – firma zdecydowała się na rozszerzenie liczby kanałów dystrybucji swoich produktów.

Zmiana nazwy a nowa strategia rozwoju firmy

Rynek zakładów on-line rośnie intensywnie na całym świcie, także i w Polsce. Według zarządu Fortuny to przyszłość tego biznesu. Zmiana nazwy i rozszerzenie oznaczenia firmy ma ten koncept dodatkowo lansować. Zmiana nazwy ma pokazać nie tylko wejście w nowy kanał dystrybucji, ale także szerszą ofertę. Ma także pozwolić firmie dotrzeć do młodszej klienteli.

FORTUNA postawiła na intensywny rozwój zakładów sportowych w internecie. To nowy element w strategii firmy. Aby przyśpieszyć transformację z tradycyjnego kanału dystrybucji, jakimi były kolektury, nastapiła zmiana nazwy. Uruchomienie oferty on-line spółka połączyła ze zmianą nazwy firmy na FORTUNA zakłady bukmacherskie www.efortuna.pl Sp. z o.o.. FORTUNA jest pierwszą polską firmą, która zdecydowała się wejść w działalność w interencie.

Zmiana nazwy a dodatkowe korzyści dla klientów

Firma posiada  największą w kraju sieć kolektur. Kanał ten jest tradycyjną formułą kupowania zakładów. Jest jednak kosztowny i wymaga od klientów wizyt w kolekturach. Informatyzacja społeczeństwa zmienia nastawienie do używania internetu jako medium transakcji. Dlatego od stycznia 2012 roku Fortuna prowadzi także zakłady sportowe w interencie. Zmiana nazwy miała pokazać, że jako pierwszy polski operator, Fortuna pozwala na zakup zakładów także przez internet. Oferty w kolekturach i w internecie zasadniczo są identyczne, nie różnią się. Możliwości techniczne interentu dają jednak klientom internetowym dodatkowe korzyści. Internauci mogą brać udział z zakładach LIVE. Znaczy to, że mogą prowadzić zakłady podczas na żywo biegnących wydarzeń sportowych. Dotychczas nie wszystkie kolektury taką usługę świadczyły. Firma deklaruje, że będzie wprowadzała kolejne udogodnienia i dodatkowe korzyści dla klientów serwisu www.efortuna.pl. Co warto zauważyć, www.efortuna.pl jest również dostępna w wersji mobilnej. Każdy kto posiada smartfon lub tablet może grać na żywo. Litera „e” w nazwie domeny nie tylko rozszerza znak towarowy, ale pokazuje że zmiana nazwy odnosi się do innego kanału komunikacji z klientami. Zmiana nazwy jest najszybszym i najsilniejszym sposobem repozycjonowania wizerunkowego firmy.

Dodaj komentarz

WordPress SEO