VIVATOU czyli cykliczne festyny Europy

W Europie ma miejsce corocznie ponad 20 000 cyklicznych festynów i festiwali. VIVATOU to portal, pozwalający na wyszukanie atrakcyjnego wydarzenia w okolicy. Bardzo trudno zgrać miejsce i czas naszego pobytu z ciekawymi zdarzeniami.

Jak znaleźć ciekawy festyn? Nazwa dla marki turystycznej.

VAIVATOU to marka bazy cyklicznych imprez. Poszukiwanie może odbywać się przez miejsce, czas trwania festynu, jego typ oraz możliwość uczestnictwa. Precyzyjne kryteria wyszukiwania, pozwalają zaplanować atrakcyjny pobyt w okolicy.

VIVATOU pozwala na wybranie festynów, w których możemy wziąć czynny udział. Możemy także selekcjonować te festyny, jarmarki, karnawały, w których możemy uczestniczyć jako widz.

Morfem VIVA pochodzi od słowa „wiwat”, oznaczającego okrzyk wznoszony na czyjąś cześć albo na cześć czegoś. TOU jest skrótem od słowa „tour”, czyli wyprawa, podróż.  Serwis kierowany jest do tych, którzy chcą zobaczyć i przeżyć niesamowite spektakle, zawody, celebracje.

Nazwa jest więc kontaminacja, zlepkiem dwóch znaczących morfemów. Nazwa ma zarezerwowaną domenę internetową z rozszerzeniem com, co pozwali kierować ofertę do społeczności międzynarodowej.

Dodaj komentarz

WordPress SEO