Tatuum – nazwa marki od imienia żeńskiego

Tatuum to marka odzieżowa. Oferta firmy obejmuje ubrania stylowe, łączące najnowsze trendy z codzienną klasyką. Wygoda, staranne wykonanie, detale podkreślające nieformalny styl to cechy marki.

Historia marki Tatuum

Początki firmy sięgają 1997 roku. Ideą marki jest zaspokojenie potrzeb otwartych, pozytywnie myślących i chcących wyrazić siebie osób. Styl marki można określić jako City Casual. Salony marki spotkamy w centrach i galeriach handlowych. Tatuum jest jedną z wielu marek, które znalazły sobie grupę lojalnych klientów i spokojnie rozwijają się na rynku.

Tatuum to nazwa handlowa. Nazwa handlowa powinna być inna od nazw już istniejących. Taka cecha to odróżnienie. Jednak zdecydowanie ważniejsze jest wyróżnienie się na rynku. Nie jak być innym, ale w czym jesteśmy lepsi jest istotne dla konsumentów.

Obok nazw polskich, tradycyjnych, w każdej chwili możemy sięgnąć po te z innych kultur, z innych języków. Nazwa handlowa, która nie pasuje fonetycznie do naszego polskiego „ucha” – posiada jednak pewną cechę, która jest również nieodzownym elementem wizerunku marki – wyróżnia się!

Tatuum - nazwa marki od imienia żeńskiego

Tatuum – nazwa marki od imienia żeńskiego

Tatuum – nazwa marki od imienia

Nazwa firmy i marki jest neologizmem. Podwójne „u” nadaje nazwie wyjątkowości i unikatowości. Kilka znaczeń ma słowo Tatum: to miasto w USA, planetoida z pasa głównego asteroid okrążająca Słońce oraz całkiem popularne nazwisko pochodzenia angielskiego. Tatum to także imię nadawano małym dziewczynkom, przy czym jedną z jego form jest Tatuum.  Czyli Tatuum jest imieniem żeńskim.

Dodaj komentarz

WordPress SEO