Światowy brand – Bose

Światowy Brand Bose – Właścicielem marki Bose jest Bose Corporation z siedzibą we Framingham, w stanie Massachusetts, USA. Firma została założona przez Dr. Amara Bose, profesora elektrotechniki.

Światowy Brand – historia

Dr. Bose prowadził badania w dziedzinie psychoakustyki, które dotyczyły relacji między dźwiękiem słyszalnym przez ludzi a dźwiękiem mierzonym przez elektroniczne instrumenty.

Firma Bose, jako światowy brand, specjalizuje się w produkcji sprzętu audio. Głośniki Bose są najlepiej sprzedającymi się głośnikami w Stanach Zjednoczonych i na świecie.

Filozofia firmy Bose jest łączenie wysokiej technologii z prostotą i małymi wymiarami, tak aby stworzony system dźwiękowy był łatwy w użyciu i dostępny dla wszystkich konsumentów. Bose uważa, że produkty audio istnieją po to, aby dostarczać muzykę każdemu, bo to muzyka jest wartością sama w sobie.

Światowy brand Bose

Światowy brand Bose

Po światowy brand Bose sięgają organizatorzy imprez na stadionach olimpijskich, teatry na Broadwayu, znaleźć je można w Kaplicy Sykstyńskiej i wahadłowcu kosmicznym.

Innowacyjność wyróżnia światowy brand Bose

Przez wiele lat w laboratoriach badawczych Bose opracowywano innowacyjny system zawieszenia samochodowego wykorzystujący elektromagnesy zamiast układów hydraulicznych. Światowy Brand rozszerza w en sposób swoje portfolio i obszar działania.

Dodaj komentarz

WordPress SEO