Slogany firmowe dla Empik Media & Fashion

Empik Media & Fashion to firma, która zajmuje się dystrybucją marek kształtujących styl charakter życia. W ofercie grupy znajdują się marki towarów i usług w kategoriach: media, rozrywka, odzież, kosmetyki, obuwie, zabawki. EM&F jest firma międzynarodową i działa w Europie Środkowej i Wschodniej, w szczególności w Polsce, Rosji, Ukrainie, Czechach, Słowacji, Niemczech, Rumuni oraz w Turcji.

Aby odwzorować wizję i misję firmy potrzebne było hasło, slogan firmowy. Jako że firma działa na wielu rynkach, hasło zostało opracowane w języku angielskim. Rynkiem kluczowym dla firmy jest Polska, dlatego druga wersja jest opracowana w języku polskim. Celem opracowania i stosowania sloganu było uzupełnienie i dopełnienie komunikatów marketingowych i wizerunkowych zawartych w nazwie.

„Premium brands for living” to wersja międzynarodowa sloganu firmowego.  „Marki, które kształtują styl życia” to slogan na rynek polski. Klientami marki są ludzie aktywni, pełni życia i cieszący się jego każdą chwilą. Dla firmy ważne jest, że dostarcza klientom to, co jest im niezbędne w autoekspresji, w wyróżnieniu siebie. EM&F oferuje marki z segmentu premium, niezależnie od tego czy są to kosmetyki, ubrania czy zabawki.

Dodaj komentarz

WordPress SEO