Popularna marka Crunchips

Crunchips to znana i popularna marka chipsów ziemniaczanych. Chrunchips jest marką międzynarodową i jest produkowana przez koncern Lorenz Bahlsen Snack-World.

Popularna marka Crunchips

Popularna marka dostępna jest dostępna w 80 krajach i oferowana jest w kilkudziesięciu smakach.  Chrunchips wytwarzane są w Niemczech, Polsce, Austrii i Rosji. Unikatem są chipsy o smaku borowika w śmietanie. Crunchips to marka przekąsek oferowana przez firmę Lorenz. Crunchy to także marka batona oferowanego przez firmę Sante. Nazwa pochodzi z języka angielskiego i znaczy dosłownie „kruchy”.

Popularna marka Crunchips

Popularna marka Crunchips

Ograniczenia nazewnicze a popularna marka

Na rynku istnieje także marka barona Crunch. Marka batona Crunchy należy do grupy produktów śniadaniowych w ofercie firmy Sante. Podobne nazwy mogą na rynku istnieć w sytuacji bardzo wąskiego opisania obszaru stosowania nazwy. Znaczy to, że marki nie będą mogły rozszerzać swojej oferty na inne produkty. Warunkiem koniecznym do współistnienia jest nie wykorzystywanie renomy i pozycji rynkowej produktów stosujących nazwę podobną. I najważniejsza kwestia – nazwy nie mogą wprowadzać konsumentów w błąd. Popularna marka z popularnym określeniem w niej zawartym musi liczyć się z powyższymi ograniczeniami.

Popularna marka śniadaniowa

Popularna marka śniadaniowa

Nazwa pochodzi od angielskiego określenia „crunchy” znaczącego „chrupki”. Taka nazwa jednoznacznie oddaje charakter produktu.

Dodaj komentarz

WordPress SEO