Nowa telefonia komórkowa

Radio Maryja ma 20 lat. Jak uczcić tak ważną i okrągłą rocznicę? Oczywiście najlepiej nowym biznesem. Podczas uroczystości 20-lecia założenia Radia Maryja w Toruniu została ogłoszona marka nowego telekoma – „w naszej Rodzinie”. Sieć ta ma za zadanie jeszcze bardziej zintegrować społeczność skupioną wokół Radia Maryja. Nazwa wiele mówi.

Każdy może nabyć kartę i starter. Każdy może kupić okolicznościową kartę na doładowanie telefonu na szczególnych warunkach. Dzięki telefonowi będzie można porozmawiać z drugą osobą. W sieci „w naszej rodzinie” będzie można sprawdzić, co jest w internecie. Oczywiście będzie można posłuchać Radia Maryja. Ale to nie koniec udogodnień. Każdy użytkownik telefonii „w naszej Rodzinie” bezpłatnie będzie mógł połączyć się ze studiami telewizji Trwam i Radia Maryja.

Z perspektywy nazewniczej ciekawe jest, jak będzie używana nazwa marki. To dość dziwna nazwa dla telefonii. Czy masz już „w naszej Rodzinie”? Czy jesteś w „naszej Rodzinie”? Ile zapłaciłeś „(w) naszej Rodzinie”?

Nazwa ta nie jest prosta i może powodować wiele nieporozumień i utrudnień.
Ciekawe też będą aparaty telefoniczne. Czy będą miały jakąś indywidualną formę? Jakie logo będzie umieszczone na aparacie?

Dodaj komentarz

WordPress SEO