Nazwa marki Ochnik

OCHNIK to polska firma rodzinna z Garwolina, działająca na rynku już od 20 lat. Znana nazwa marki kojarzy się z produktami wykonanymi ze skóry.

Nazwa marki rodzinnej

Marka OCHNIK określa odzież i galanterię skórzaną wykonane ze szlachetnych i wysokogatunkowych skór. Każdego sezonu OCHNIK oferuje szeroką gamę odzieży, w tym kurtki, płaszcze, marynarki i kożuchy, a także wiele artykułów galanterii skórzanej, takich jak torebki, teczki, portfele, paski, rękawiczki.

OCHNIK to marka modna, nowoczesna i rozpoznawalna. Wyroby skórzane OCHNIK są sprzedawane w profesjonalny sposób, w przyjaznej atmosferze i przeznaczone są dla klientów ceniących jakość i styl. Nazwa marki kojarzona jest coraz częściej z nazwiskami znanych stylistów mody. Są oni autorami lub współautorami kolekcji marki.

Nazwa marki Ochnik

Nazwa marki Ochnik

Nazwa marki i jej etymologia

Nazwa marki pochodzi od nazwiska założycieli. Ojciec wraz z trója synów, stworzyli markę lidera odzieży skórzanej w Polsce. Taki model nazewnictwa jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych na świecie. Osoba w początkowej fazie działania firmy jest gwarancją jakości usług i serwisu. Nazwa marki od nazwiska jest podstawą tworzenia reputacji marki.

Dodaj komentarz

WordPress SEO