Międzynarodowa marka Alessi

Historia firmy i marki rozpoczęła się w 1921r. we Włoszech, gdzie nad jeziorem Orta, we włoskich Alpach sięgają korzenie rodziny Alessi. Tam właśnie narodziła się tradycja rękodzieła w drewnie i metalu. Tam powstała międzynarodowa marka Alessi.

Międzynarodowa marka Alessi

Alessi to marka opierająca swoje istnienie na unikalnym wzornictwie przemysłowym. Od 1921 roku większość produkcji Alessi specjalizuje się w obróbce metalu na zimno. Dla każdego materiału takiego jak porcelana, szkło, drewno lub plastik została opracowana strategia produkcji, gdzie wysoka jakość produktów jest gwarantowana przez wysokie standardy produkcyjne. Wyroby Alessi wykonane z powyższych materiałów, produkowane w różnych miejscach na świecie, charakteryzują się połączeniem różnych stylów i kultur, gdzie znajdujemy nie tylko domieszkę elegancji, ale trochę ironii i figlarności.

Międzynarodowa marka Alesii

Międzynarodowa marka Alesii

Marka Alessi i jej portfolio

Marka Alessi tworzy historę włoskiego designu. Skupia najbardziej zdolnych projektantów z całego świata. Jest właścicielem portfolio marek: marka Officina ALESSI określa produkty kosztowne w limitowanych edycjach, marka „A di ALESSI” to „demokratyczny design’ z przystępnymi cenami, marka ALESSI – seryjna produkcja akcesoriów dla domu, gdzie najwyższa jakość designu połączona jest pełną użytecznością.

Dodaj komentarz

WordPress SEO