Marka wódki – Pravda 1743.

Marka wódki Pravda jest bardziej popularna na świecie niż w kraju, w którym jest wytwarzana. Marka Pravda podbija świat, ale swoje korzenie ma w Bielsku-Białej. Wódka wytwarzana jest w rodzinnej firmie. Od pokoleń nad procesem produkcji czuwają przedstawiciele rodziny Kulaków.

Marka wódki – Pravda od roku 1743.

Marka wódki Pravda to bardzo wysoko pozycjonowany produkt spirytusowy. Jest zaprzeczeniem konceptu polskiej wódki, jako produktu masowego. Chociaż jesteśmy największym producentem wódki w Unii Europejskiej, polskie marki są daleko w rankingach konsumpcji i rozpoznawalności. Marka Pravda sprzedawana jest przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych. Jej wizerunek, to wyjątkowo ekskluzywny i drogi trunek dla koneserów. Butelka wódki Pravda kosztuje około stu złotych, co dla polskiego konsumenta jest ceną abstrakcyjną.

Marka wódki Pravda

Marka wódki Pravda

W USA należy do kategorii naprawdę wykwintnych alkoholi. Marka wódki jest popularna na bankietach i ekskluzywnych przyjęciach. Swoje łamy na jej prezentację poświęcają „Vogue”, „Vanity Fair”, „People” czy „The New York Times”. Przez wymagających konsumentów amerykańskich nazywana jest szampanem wśród wódek.

Marka wódki na liście najstarszych marek świata

O jakości wódki świadczy także sposób jej konsumpcji. Wódkę Pravda pije się z kieliszka do martini. Marka wódki Pravda jest nie tylko jedną z najbardziej uznanych w świecie polskich marek. Jest także jedną z najstarszych marek na świecie. Na liście Tokyo Shoko Research prezentującej najstarsze marki świata, marka wódki Pravda jest publikowana przy dacie 1743.

Dodaj komentarz

WordPress SEO