Marka towarowa Activia

Activia to powszechnie znana marka towarowa. Producentem całej serii produktów jest firma Danone. Koncept marki Activia nawiązuje do korzyści zdrowotnych. Produkty zawierają między innymi bakterie probiotyczne. 

Znana marka towarowa – Activia

Marka towarowa Activia określana jest jako żywność funkcjonalna. Produkty na których występuje ta marka towarowa sprzedawane są w ponad 30 krajach na całym świecie. Pod marką można kupić kilka różnych linii produktowych. Nie wszystkie występują na wszystkich rynkach. Oferowanie linii produktów zróżnicowane jest w zależności od kraju. Marka towarowa jest chroniona prawnie we wszystkich, krajach jako słowny znak towarowy.

Marka towarowa Activia to szerokie portfolio produktów w różnych opakowaniach.

Activia Owsianka propozycja na śniadanie: owocowy jogurt Activia z płatkami owsianymi. Produkt występuje w dwóch smakach: soczystej truskawki i aromatycznych jabłek z cynamonem.

Activia Naturalna to marka towarowa łagodnego i delikatnego jogurtu naturalnego. Koncept marki rekomenduje stosowanie produktu do porannego musli lub jako przekąska. Jogurt doskonale sprawdza się jako składnik lekkich sosów i dipów.

Activia do picia to kolejna forma produktu funkcjonalnego. Jest połączeniem oferty 11 smaków i wygodnego opakowania.

Jogurt o smaku owoców z płatkami zbożowymi to Activia Owocowa. Produkt nadaje się do jedzenia łyżeczką. oferowany w 7 smakach

marka towarowa Activia

marka towarowa Activia

Nazwa Activia jest neologizmem powstałym przez przetworzenie słowa „active”, znaczącego po angielsku: aktywny, czynny, ruchliwy, wzmożony, dodatni. Taka konwencja nazewnicza jako marka towarowa doskonale sprawdza się w produktach funkcjonalnych. Odwołuje się do głównej cechy marki. Marka towarowa jest odczytywana przy pierwszych kontaktach konsumentów z produktami.

Dodaj komentarz

WordPress SEO