Marka Marwit – zdrowe świeże soki

Marwit to marka i przedsiębiorstwo działające w województwie kujawsko-pomorskim. Działalność tej marki działalność obejmuje przetwórstwo warzywne. Na polskim rynku Marwit jest znany z produkcji świeżych soków owocowych i warzywnych.

Marka zdrowych soków Marwit

Nazwa Marwit to kontaminacja, czyli połączenie części słów marchew i witamina. Powstała w ten sposób nowa nazwa jako neologizm. Słowa takiego nie znajdziemy w słownikach. Cechą neologizmów jest wysoka zdolność wyróżniająca i łatwość uzyskania monopolu patentowego jako słowny znak towarowy. Marka taka silnie wspiera budowanie wartości firmy.

Marka Marwit
Marka Marwit

Marchwiowa marka Marwit

Marka działa w segmencie zdrowej żywności. Dynamiczny rozwój był możliwy dzięki zainteresowaniu konsumentów zdrową żywnością, pozbawiona konserwantów i sztucznych barwników czy polepszaczy.

Nazwa Marwit to kontaminacja, czyli połączenie części słów marchew i witamina.

Najbardziej znanym sokiem Marwit jest sok marchwiowy. Portfolio marki stale poszerzano. W 2005 roku wprowadzono naturalny sok jabłkowy i buraczano-jabłkowy. Następnie na rynek wprowadzono soki cytrusowe: pomarańczowy i greifrutowy. Można spodziewać się, że marka będzie  rozszerzana na inne, pokrewne kategorie.

Dodaj komentarz

WordPress SEO