Marka herbaty. Dilmah.

Dilmah to marka herbaty ze Sri Lanki (dawniej Cejlon). Początki firmy Dilmah sięgają 1950 roku, kiedy Merrilla J. Fernando postanowił sprzedawać herbatę cejlońską paczkowaną w miejscu zbiorów.

Uznana marka herbaty

Jego pierwsza firma Merrill J. Fernando & Co. odniosła wielki sukces. Jest to firma rodzinna, która złamała monopol na handel paczkowaną herbatą. Herbata cejlońska jest  znana w Polsce od 1956 roku.

Marka herbaty Dilmah

Marka herbaty Dilmah

Marka herbaty jako nazwa Dilmah pochodzi od połączenia imion dwóch synów Merrilla – Dilhana i Malika. Po raz pierwszy herbata Dilmah została zaprezentowana w Australii. Obecnie znana jest na 80 rynkach. W Polsce ta marka herbaty istnieje od 1990 roku.

Marka herbaty i jej tradycja

Merrill J. Fernando osobiście dobiera i komponuje aromaty i smaki herbaty. Herbata zbierana jest ręcznie. Firma MJF Group posiada najlepsze plantacje na Sri Lance a także najnowocześniejszą fabrykę paczkującą. Laboratoria kontrolujące jakość produkcji i prowadzące działalność badawczą.

Marka herbaty i jej szeroka oferta

Marka herbaty Dilmah to szeroki asortyment smaków i przyciągających wzrok opakowań.

Marka herbaty jako nazwa Dilmah pochodzi od połączenia imion dwóch synów Merrilla – Dilhana i Malika.

Do cieszących się popularnością herbat Dilmah należą: herbaty czarne Dilmah Premium, Dilmah Cejlon Gold w charakterystycznych opakowaniach w odcieniu zieleni, herbaty zielone, herbaty Dilmah Aromatyzowane, Dilmah Ziołowe i Dilmah Ziołowe Aromatyzowane. Marka herbaty umiejętnie łączy nowe trendy na rynku i tradycję.

Dodaj komentarz

WordPress SEO