Marka fabryki mebli – Black Red White

Marka Black Red White, znana także jako akronim BRW, to uznana marka fabryki mebli. Firma została założona w Chmielku, w województwie lubelskim w 1991 roku. przez Tadeusza Chmiela. Przedsiębiorstwo powstało na bazie Państwowego Ośrodka Maszynowego.

Marka fabryki mebli – Black Red White

Poprawa warunków lokalowych w Polsce sprzyjała bardzo szybkiemu rozwojowi firmy. Obecnie firma jest eksporterem mebli i dystrybutorem mebli w prawie czterdziestu krajach. Marka fabryki mebli działa przez ponad 2 tysiące salonów sprzedaży. Ponad połowa punktów dystrybucyjnych znajduje się poza granicami kraju.

Marka fabryki mebli brw

Marka fabryki mebli brw

BRW jest jedną z najbardziej wartościowych marek w Polsce. Sprzedaż firmy to około 1 miliarda złotych. Model biznesowy opiera się na niedrogim produkcie, modułowej i elastycznej modyfikowanej budowie mebli. Oferta obejmuje meble do salonów, kuchni i sypialni w nowoczesnym wzornictwie. Projekty mebli są często autorstwa założyciela firmy. Marka fabryki mebli opiera swój wizerunek na wzornictwie.

Nazwa firmy jest opisowa. Jej długość prowadzi do stosowania skrótowca. To z kolei wymaga dodatkowych nakładów na promocję i jednoznaczną identyfikację – aby nazwa pełna i akronim były kojarzone z tą samą marką.

Dodaj komentarz

WordPress SEO