Marka Crunchy

Crunchy to marka batona. Różne polewy i różne składniki smakowe tworzą portfolio marki Crunchy. Nazwa pochodzi z języka angielskiego i znaczy dosłownie „kruchy”. Nazwa odnosi się do rodzaju produktu.

Marka produktów śniadaniowych

Marka Crunchy należy do grupy produktów śniadaniowych w ofercie firmy Sante. Inne to : produkty sojowe, ciasteczka owsiane, racuchy owsiane, otręby i zarodki, ziarna, kasze, mąki, produkty bezcukrowe, żurawina wielkoowocowa, masło orzechowe, cukier trzcinowy oraz chrupki kukurydziane.

Marka Crunchy - produkty sniadaniowey

Marka Crunchy – produkty sniadaniowey

Producentem batonika Crunchy jest rodzinna firma Sante, założona w 1992 roku przez Andrzeja Kowalskiego. Początkowo firma zajmowała się sprzedażą parafarmaceutyków, ziół, produktów zbożowych oraz ziaren spożywczych. Sukcesem firmy okazał się pierwszy produkt typu musli. Była to marka „Surówka Piękności Kleopatra”.

Marka, wizja i misja firmy Sante wiążą się ze zdrowym trybem życia. Sante znaczy zdrowie – od początku swojego istnienia ta zasada określa filozofię, tożsamość i zasady działania marki Sante. Marka Crunchy wpisuje się w taka koncepcje marki.

 

Dodaj komentarz

WordPress SEO