Marka Amouage. The most valuable perfum in the Word.

Marka Amouage to luksusowy dom zapachów. Słowo „amouage” po arabsku znaczy „fala”.

Jak powstawała marka Amouage

Inicjatorem marki Amouage jest szejk Sayyid Hamed bin Hamood. Szejk bardzo dbał o dziedzictwo arabskiej kultury, której nierozłącznym elementem były także perfumy. Ambicją jego było zbudowanie arabskiej marki perfum, godnej królewskich dworów.

Marka Amouage miała stać się perfumami, które zachwycą cały świat swoją wyjątkowością. Szejk do ich stworzenia zaprosił legendarnego twórcę zapachów – Guya Roberta. Do dyspozycji francuskiego arcymistrza postawione zostały najcenniejsze, najrzadsze i najdroższe składniki.

Marka Amouage

Marka Amouage

Marka Amouage a tradycje europejskie

Przez tysiąclecia olejki zapachowe sprowadzano z Arabii. Marka Amouage słynie z wyjątkowo egzotycznych zapachów. Ideą, która przyświeca byłym i obecnym twórcom marki jest przywrócenie artyzmu coraz bardziej skomercjalizowanej branży perfumeryjnej. Artystyczne podejście do tworzenia oryginalnych i sugestywnych zapachów sprowadziło markę do mekki świata zapachów – znanej z filmu „Pachnidło” miejscowości Grasse na południu Francji. Tam powstają kolejne unikalne pachnidła sygnowane Amouage. Marka Amouage kierowana jest do najbardziej wymagających konsumentów, co prezentuje w swoim sloganie: „The most valuable perfum in the Word”.

Nazwy perfum

Nowa nazwa dla marki

Znane marki luksusowe

Dodaj komentarz

WordPress SEO