Francuska marka kosmetyków Vichy

Francuska marka VICHY – której właścicielem jest koncern L’Oreal. Powstała w 1931 roku. Kosmetyki, które określa marka Vichy, dostępne są tylko w aptekach, nie są testowane na zwierzętach.

Francuska marka i jej oferta

Produkty Vichy to kosmetyki łagodzące oznaki starzenia i niedoskonałości skóry. Do ich produkcji używa się wody termalnej ze źródeł uzdrowiska Vichy. Woda ta pobudza naturalne mechanizmy obronne skóry. Wzbogacona o aktywne składniki, uzyskiwane z badań farmakologicznych, które stanowią podstawowy składnik kosmetyków Vichy.

Francuska marka Vichy przyjęła swoją nazwę od uzdrowiska Vichy.

Francuska marka jako unikalne pozycjonowanie rynkowe

Kosmetyki Vichy nawilżają, chronią przed słońcem, zapobiegają wypadaniu włosów, przeciwdziałają celulitisowi. Wszystkie kosmetyki Vichy posiadają nowatorskie i przyjemne konsystencje i gwarantują bezpieczeństwo dla najbardziej wrażliwej skóry.

Francuska marka kosmetyków - Vichy

Francuska marka kosmetyków – Vichy

Francuska marka i jej portfolio

Kosmetyki Vichy występują także pod nazwami swoich marek-córek np. Myokine, Neovadiol, Normaderm, LiftActiv, Dercos, Vichy Homme.

W 1999r francuska marka otworzyła pierwsze na świecie ośrodki ochrony słonecznej i ochrony skóry. Każdy, kto odwiedza te ośrodki może skorzystać z bezpłatnej, indywidualnej porady dermatologa i farmaceuty. Francuska marka lansuje w ten sposób swój wizerunek i umacnia reputację.

Dodaj komentarz

WordPress SEO