EXCINTE innowacyjne budynki

Ideą, która towarzyszy każdemu przy budowie domu, jest  dopasowanie do potrzeb rodziny. Innowacyjne podejście obecnie nie obejmuje wyłącznie architektury budynków, ale także i całą ich infrastrukturę. EXCINTE to marka firmy zajmującej się budowaniem inteligentnych budynków. Najważniejsze dla założycieli firmy jest zrealizowanie projektów, które nie tylko odpowiadają unikalnym potrzebom zamawiających, ale są zarazem ekologiczne, ekonomiczne, przyjazne i komfortowe.

Nowoczesna nazwa dla innowacyjnej marki

EXCINTE jest firmą skupiającą ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i realizacji budynków inteligentnych. Sieć zainstalowanych czujników i detektorów, zarządzanych zintegrowanym system pozwala kontrolować  wszystkie instalacje. Efektem jest bardzo wysoki komfort użytkowania oraz unikalna funkcjonalność. Zastosowane rozwiązania pozwalają na znaczące obniżenie kosztów związane z eksploatacją.

Nazwa EXCINTE jest neologizmem. To nowe słowo, którego jądrem jest morfem pochodzący od angielskiego wyrażenia EXCITE: podniecać, emocjonować, wzbudzać, pasjonować. Nazwa posiada zarezerwowaną domenę com, co pozwala lansować markę na rynkach międzynarodowych. Nazwa firmy EXCINTE.

Dodaj komentarz

WordPress SEO