Dobrze markowane produkty Karcher

Alfred Kärcher GmbH & Co. KG to pełna nazwa producenta wyrobów, które są markowane jako Kärcher. Przedsiębiorstwo jest globalnie działającą niemiecką firmą rodzinną z okolic Stuttgartu. Specjalnością z której marka jest znana są wysokociśnieniowe urządzenia i systemy czyszczące. Marka Kärcher jest obecna w 50 krajach świata.

Dobrze markowane produkty

Alfreda Kärchera założył firmę w roku 1935. Początkowo oznaczeniem Kärcher markowane były piece przemysłowe. Przełomem był rok 1950. Wtedy opracowano pierwsze w Europie wysokociśnieniowego urządzenie czyszczące. Po tym roku firma zdecydowała o zmianie profilu swojej produkcji. Od tej pory firma wytwarza markowane Karcher maszyny czyszczące. Firma posiada około 400 patentów na swoje rozwiązania. Stopniowo z urządzeń przemysłowych marka weszła w wytwarzanie produktów dla konsumentów. Markowane znakiem Karcher potfolio produktów obejmuje obecnie: odkurzacze, myjnie samochodowe, parownice, zamiatarki, pompy i systemy nawadniania.

Dobrze markowane produkty Karcher

Dobrze markowane produkty Karcher

Markowane czyszczenie zabytków

Od 1974 roku firma zmieniła swoje barwy. Wcześniej produkty barwione były na niebiesko. Obecne markowane są kolorem żółtym. W ramach swoje promocji Karcher prowadzi szeroko zakrojone prace związane z konserwacją obiektów kultury materialnej. Markowane znakiem Karcher urządzenia użyto do czyszczenia: Space Needle w Seattle, głów prezydentów na Mount Rushmore, Kolosów Memnona w Egipcie, kolumn wokół Placu Św. Piotra w Rzymie, Bramy Brandenburskiej w Berlinie oraz Pomnika Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro.

Dodaj komentarz

WordPress SEO