Cersanit – marka budowlana

Cersanit – to marka budowlana, której właścicielem jest Grupa Rovese, polska spółka akcyjna produkująca ceramikę sanitarną oraz płytki ceramiczne i gres. Siedzibą spółki są Kielce. Cersanit w Grupie Rovese jest spółką dominującą.

Polska marka budowlana

Oferta marki Cersanit obejmuje produkcję i dystrybucję wyrobów do wykańczania i wyposażania łazienek, w tym wanny akrylowe, brodziki, kabiny prysznicowe i meble łazienkowe.

Nazwa Cersanit jest kontaminacją Ceramika + Sanitarna

Grupa Kapitałowa Rovese, w tym marka budowlana Cersanit,  prowadzi działalność na rynku polskim, a także oferta jest kierowana do krajów Europy Wschodniej i Unii Europejskiej.

Nadrzędnym celem firmy to dominacja na rynku produktów wykańczania i wyposażania łazienek. Silna pozycja lidera nie tylko zapewni wzrost wartości firmy, a co za tym idzie wzrost jej akcji na giełdzie.

Cersanit - marka budowlana

Cersanit – marka budowlana

Produkty opatrzone marką Cersanit służą stałej poprawie jakości życia i muszą być bezpieczne w obsłudze, transporcie i użytkowaniu. Grupa Rovese, z uwagi na rosnącą świadomość ekologiczną otoczenia, dąży do zapobiegania negatywnego wpływu na środowisko jej produktów stosując. Marka budowlana Cersanit stara się w ten sposób zarządzać swoją reputacją.

Dodaj komentarz

WordPress SEO