Amerykański brand produktów spożywczych

Del Monte to amerykański brand produktów spożywczych. Pierwszy raz ta marka została użyta w Oakland, w Kalifornii, do oznakowania mieszanki kawy przygotowywanej dla luksusowego hotelu Del Monte na półwyspie Monterey.

Brand i jego historia

Del Monte to ciekawy przykład zaadoptowania marki obcej na potrzeby własnej firmy. Działanie takie jest możliwe, ale wiąże się z koniecznością uzyskania odpowiednich zezwoleń. Mogą się one różnić w zależności od przyjętego w danym kraju systemu prawnego oraz umów międzynarodowych .

Brand Del Monte – wizja i misja

Marce tej towarzyszy naczelne motto: nie ma lepszego sposobu na budowanie silnych więzi rodzinnych niż wspólny posiłek składający się ze zdrowych produktów spożywczych.

Brand Del Monte oferuje szeroką gamę najwyższej jakości produktów spożywczych, w tym owoce, warzywa, przetwory z pomidorów i buliony.

Brand Extension

Brand Del Monte oferuje również szeroki asortyment przekąsek i żywności dla zwierząt domowych. Marka jest dostawcą produktów spożywczych od prywatnych przedsiębiorców.

Brand Del Monte

Brand Del Monte

Do najbardziej znanych brandów Del Monte należą: Contadina, College Inn dla ludzi i dla zwierząt: Milk Bone, Pup-Peroni, Meaty Bone. Brand działa na szerokim rynku, wprowadzając do obiegu produkty i marki często odbiegające od historycznego pierwowzoru.

Dodaj komentarz

WordPress SEO